Evangélikus Diakónia

Kondor Péter a Délis Evangélikus Egyházkerület püspöke hirdetett igét a kaposszegcsői evangélikus templomban szeptember 20.-án az Evangélikus Diakóniai Otthon fennállásának 20 éves jubileuma alkalmából.